Pramoninės betoninės grindys



 

Šiais laikais grindys pramoniniuose pastatuose turi atlaikyti ypatingai didelius krūvius: daugiaaukščių stelažų, krautuvų ir sunkios technikos, įrengimų dinamines apkrovas. Taip pat griežtėja higienos ir aplinkosaugos reikalavimai.
Įsirengę nekokybiškas pramonines betonines grindis Jūs susidursite su šiomis problemomis: dulkančios, nelygios, besilupančios grindys, trupančios grindų siūlės, grindų plokščių judėjimas. Šių problemų šalinimas gali visai paralyžuoti veikiantį objektą. Pramoninės betoninės grindys- labai svarbi pramoninių pastatų konstrukcija ir taupyti kokybės sąskaita čia nepatartina. Remontas gali kainuoti brangiau, negu naujų betoninių grindų įrengimas. Vien užsiminus apie gamybos stabdymą ir patalpų išlaisvinimą užsakovai griebiasi už galvų.
Mūsų įmonė žino, kaip įrengti kokybiškas pramonines betonines grindis. Mes galime pasiūlyti pilną servisą- nuo projekto iki pramoninių betoninių grindų įrengimo, prisiimant atsakomybe už atliktą darbą. Ilgalaikio sėkmingo darbo patirtis ir domėjimasis naujovėmis, leidžia drąsiai tai tvirtinti.. Šiame darbe praleista smulkmena gali tapti rimtos problemos priežastimi.


Mūsų įrengtos pramoninės betoninės grindys:

- tarnaus ilgiau
- mažesnė skilimo ir traukimosi tikimybė
- atlaikys didesnes apkrovas
- atsparesnės smūgiams ir dilimui
- nedulkės
- bus lygios ir lengviau prižiūrimos
- pakels statinio vertę

Susisiekti su mumis





GMF flooring
Adresas: Vilnius
Telefonas: +370 650 47017
El.paštas: grindys@gamifa.lt 
Visos teisės saugomos (C) UAB "Gamifa"
Sprendimas: e-svetaines.lt