Elektriniai Ensto šildytuvai BETA, ROTI (radiatoriai), SuomijaPlanuoti patalpas šildyti konvenciniais šildytuvais yra nesudėtinga, bet reikia atkreipti į keletą svarbių aplinkybių. Prie turimos informacijos apie patalpos šilumos nuostolius, reikia žinoti langų kiekį, kadangi šildytuvai paprastai montuojami po langais, kad kompensuoti tuos nuostolius. Taip pat reikia išlaikyti minimalius atstumus tarp šildytuvų ir kitų daiktų, esančių patalpoje. Taip pat pasirinkti termostato rūšį, bei ar bus numatytas temperatūros patalpoje sumažinimo režimas.

Prieš instaliaciją galimas šildytuvų montavimas ant sienos, nustatant jiems tinkamą vietą, bet pilnai šildytuvai turėtų būti pakabinti kuo vėliau, kad išvengti galimų defektų užbaigiamųjų darbų metu.

Ensto BETA šildytuvai tinkami įvairioms sausoms ir drėgnoms patalpoms, apsaugos klasė IP21. Montuojant šildytuvus būtina išlaikyti minimalius atstumus aplink prietaisus. BETA šildytuvų su elektroniniais termostatais komutacinės dėžutės viršutinė briauna neturėtų būti aukščiau 300mm virš grindų, todėl potinkinė montažinė dėžutė turi būti apie 225mm virš grindų.

Nusprendus kad tai reikalinga, Beta šildytuvams su elektroniniais termostatais galimas bendras šildytuvų temperatūros sumažinimas iš vieno taško. Tai galima atlikti, pvz. paspaudus specialų jungiklį ar laiko relės pagalba, kai trečiuoju nepriklausomu komutaciniu laidu į visų šildytuvų temperatūros sumažinimo gnybtą paduodama fazė (bet kuri esanti patalpoje). Ensto BETA šildytuvai su elektroniniu termostatu turi fiksuotą 5°C temperatūros sumažinimo galimybę.  

Apytikriai šildymo galia turėtų būti apie 25...40 W/m³. 

Susisiekti su mumis

GMF trading
Adresas: Vilnius
Telefonas: +370 699 25156
El.paštas: prekyba@gamifa.lt 
Visos teisės saugomos (C) UAB "Gamifa"
Sprendimas: e-svetaines.lt