Elektrinis grindų šildymas, TASSU šildymo kabeliai, EFHFM130 kilimėliaiGrindų šildymas tinka visose patalpose, po įvairia grindų danga. Priklausomai nuo grindų konstrukcijos, naudojamas tiesiomis arba dalinai akumuliuojamas grindų šildymas. Atskirais atvejais konkrečios grindų dangos tinkamumas grindų šildymui turėtų būti patikslintas grindų dangos gamintojo. Didžiausias efektas pasiekiamas derinant grindų bei konvencinių šildytuvų šildymo technologijas.

Grindų šildymo kabeliai ar kilimėliai neturėtų būti klojami po stacionariais baldais, pertvaromis, voniomis, dušo kabinomis, klozetais - visko, kas trukdo šilumai efektyviai sklisti į patalpą. Taip pat rekomenduojama atskirose patalpose instaliuoti atskiras šildymo ir valdymo grandines.

Grindų šildymo kabeliai ir kilimėliai jungiami per 30 mA ar mažesnę srovės nuotėkio relę, kaip papildomą priemonę apsaugai nuo elektros smūgio ar gaisro.    

Dauguma grindų dangų gali būti naudojamos grindų šildymui. Didelio terminio laidumo grindys, kaip kad keramikinės plytelės jaučiamos gan vėsios, jei šildymas nepakankamas. Optimali grindų temperatūra priklauso nuo konkrečių dangos charakteristikų, bei individualių žmogaus pojūčių. Iš patirties, maksimaliam komfortui pasiekti rekomenduojama grindų temperatūra turėtų būti:

Medinės, kamštinės, laminuotos grindys  +23°C...+27°C;

Keramikinių plytelių, betoninės  +26°C...+28°C;

Kiliminės dangos ar linoleumas ne pati geriausia grindų šildymo danga. Bet kokios grindų dangos ant šildomo paviršiaus turi būti klojamos labai atsargiai, vadovaujantis grindų dangos gamintojo rekomendacijomis, ne anksčiau kaip kad iki pilno šildomo ploto betono išdžiūvimo.

SVARBU: Kiliminės dangos, linoleumas, buko parketas netinka kaip šildomų grindų dangos. Kiekvienu atveju pasitikrinkite grindų dangos tinkamumą grindiniam šildymui pas gamintojo atstovą.

 

Susisiekti su mumis

GMF trading
Adresas: Vilnius
Telefonas: +370 699 25156
El.paštas: prekyba@gamifa.lt 
Visos teisės saugomos (C) UAB "Gamifa"
Sprendimas: e-svetaines.lt