Grindų įrengimas 

Įrengiant kokybiškas pramonines betonines grindis galima sutaupyti, tik reikia žinoti kaip.
Visų pirmą reikia pasirinkti optimalų projekto variantą, atsižvelgiant į grindų paskirtį. Per daug atsargos įrengiant pramonines betonines grindis brangiai kainuos ir neatsipirks.
Įrenginėjant pramonines betonines grindis, mes daug dėmesio skiriame technologinėm operacijom, kurios prasideda nuo pagrindų įrengimo ir užsibaigia betono apsauga ir giluminiu impregnavimu. Grindų betonavimui naudojame tik kokybišką betoną, kurio sudėtį pritaikome konkrečių grindų liejimui.
Reikia atkreipti dėmesį, kad deformacinės siūlės- tai pramoninių betoninių grindų silpniausia vieta. Besiūlėse pramoninėse betoninėse grindyse jos nepjaustomos. Dienos betonavimai aprėminami technologiniais betonavimo profiliais. Tai gera išeitis logistikos centruose, kur aukšti stelažai ir intensyvus krautuvų judėjimas. Jeigu dienos betonavimas sieks 2000m2, tai grindų įrengimo darbai bus padaryti greitai ir su minimaliu technologinių siūlių kiekiu. Mūsų turimos priemonės ir žinios leidžia tai padaryti itin kokybiškai ir greitai. Savo darbe vadovaujamės visuotinai pripažintu DIN 18202:1997-04 standartu.
Kreipkitės į mūsų įmonę ir devynių metų patirtį turintys atestuoti grindų specialistai įrengs šiuolaikines kokybiškas pramonines betonines grindis atitinkančias Jūsų poreikius.

 

Susisiekti su mumis

GMF flooring
Adresas: Vilnius
Telefonas: +370 650 47017
El.paštas: grindys@gamifa.lt 
Visos teisės saugomos (C) UAB "Gamifa"
Sprendimas: e-svetaines.lt