Gamintojas, šildymo kabeliai, šildymo kilimėliai, elektriniai šildytuvai (radiatoriai) bei paslaugos 

Ensto, Suomija


Mūsų partneris - Ensto - yra Suomijos gamybinių kompanijų Grupė, kuri specializuojasi elektros prietaisų ir sistemų kūrimu, tobulinimu, rinkodara bei prekyba. Ensto įkurta 1958 metais, Suomijoje. Šiuo metu turi veikiančias dukterines įmones septyniolikoje valstybių.

Ensto šilumos produkcija - tai aukščiausios kokybės elektrinio šildymo, temperatūros palaikymo, namų, visuomeninių patalpų, lauko aikštelių, takų ir šaligatvių, vandentiekio, stogų bei lietvamzdžių visapusiškos apsaugos nuo užšalimo, sistemos. Tai yra konvekciniai patalpų šildytuvai, grindų, vandentiekio vamzdžių, lauko aikštelių šildymo kabeliai, apsaugos nuo užšalimo ir kontrolės priemonės.

Ensto siūlo didelį bendrosios paskirties vidaus šviestuvų pasirinkimą: ligoninėms, visuomeniniams bei gyvenamiesiems pastatams, saunoms. Tai atsparūs smūgiams, pagaminti iš atsparaus UV spinduliams polikarbonato, šviestuvai. Savo sudėtyje neturi halogenų. IP44 apsaugos klasės.  Kartu su kaitinių lempų šviestuvais, siūlome ekonomiškus liuminescencinius bei su PIR, pasyviu infraraudonųjų spindulių judesio ir šviesos davikliu, šviestuvus. Ensto šviestuvai puikiai tinka tiek naujai statomuose pastatuose, tiek ir remontuojamuose.

Mes dirbame su projektavimo, statybinėmis, didmeninės prekybos, elektros instaliavimo ir montavimo darbus atliekančiomis kompanijomis.

Esame pasiruošę suteikti visą Jus dominančią techninę bei kitokią galimą informaciją elektronine bei spausdintine forma, produkcijos pavyzdžius, pagalbą Ensto sistemų projektavimo, instaliavimo bei montavimo darbuose, bei aptarti bendradarbiavimo galimybes.

 

Susisiekti su mumis

GMF trading
Adresas: Vilnius
Telefonas: +370 699 25156
El.paštas: prekyba@gamifa.lt 
Visos teisės saugomos (C) UAB "Gamifa"
Sprendimas: e-svetaines.lt