Saunos, pirties šviestuvaiAPŠVIETIMAS ENERGIJĄ TAUPANTIEMS NAMAMS

Apšvietimui skiriama apytikriai penktadalis namuose turimos elektros energijos galios. Naudodami Ensto gaminius galite net iki 60 procentų sumažinti elektros energijos sąnaudas. Gerai apgalvotas apšvietimas padidina saugumą namuose. Apšvietimas ir jo valdymas yra vienas pagrindinių faktorių, susijusių su gyvenimo komfortu. Štai kodėl verta į tai investuoti.

GYVENIMO KOMFORTAS

Planuojant apšvietimą, reikia apgalvoti kiekvienos erdvės apšvietimo reikalavimus. Stipraus apšvietimo reikia, pavyzdžiui, darbo kabinete. Gerai pritaikytas apšvietimas yra gyvenamųjų zonų komforto pagrindas. Įtampos reguliatoriai ir judesio sensoriai labai padidina komfortą. Be to, juos lengva sumontuoti netgi pasibaigus statybų darbams.

EFEKTYVUS ENERGIJOS PANAUDOJIMAS

Valdymo funkcijos gali būti naudojamos norint žymiai sumažinti apšvietimui naudojamą energiją ir tuo pat metu prailginti šviesos įrenginių tarnavimo laiką. Energijos taupymas yra lengvai ir paprastai įgyvendinamų idėjų rezultatas. Net maža investicija, pavyzdžiui, į energiją taupančias lemputes, srovės reguliatorius, judesio sensorius ar prieblandos jungiklius, gali žymiai sumažinti išlaidas.

SAUGUMAS

Saugumas kieme pasiekiamas tinkamai sukūrus lauko apšvietimą. Takams ir laiptams reikalingas geras apšvietimas. Pakankamas namų apšvietimas yra būtinas norint užtikrinti saugumą ir komfortą, pavyzdžiui, virtuvėje.

VIDAUS APŠVIETIMAS

Gerai įrengtas apšvietimas yra esminis namų dekoravimo elementas, akcentuojantis stilių, jaukią aplinką ir erdvės detales. Specialius šviestuvus galima naudoti interjero dekoracijoms apšviesti arba tokiose vietose, kaip sauna. Renkantis vidaus apšvietimą geriausia įvertinti, kokio apšvietimo reikia vienam kambariui vienu metu.

ATSAKYKITE PATYS SAU

·                Ko reikia - pagrindinio apšvietimo, darbo vietos apšvietimo ar dekoratyvinio apšvietimo? Visa tai tenkina skirtingus poreikius.

·                Ar šioje erdvėje reikia fiksuoto, ar kintamo apšvietimo?

·                Ar reikia srovės reguliatorių ir judesio sensorių? Sumontuoti tinkamose vietose, jie žymiai padidina gyvenimo komfortą.

·                Apšvietimui naudojama energija? Kadangi namuose yra daugybė apšvietimo įrenginių, kurie nuolatos įjungti, pavyzdžiui, virtuvėse, būtų geriausia pasirinkti apšvietimą, naudojantį mažai energijos.

·                Ar apšvietimas bus sausoje, ar drėgnoje aplinkoje?

 

Susisiekti su mumis

GMF trading
Adresas: Vilnius
Telefonas: +370 699 25156
El.paštas: prekyba@gamifa.lt 
Visos teisės saugomos (C) UAB "Gamifa"
Sprendimas: e-svetaines.lt