Problemos ir sprendimaiŠiais laikais grindys pramoniniuose pastatuose turi atlaikyti ypatingai didelius krūvius: daugiaaukščių stelažų, važinėjančių krautuvų, sunkios technikos ir kitas dinamines apkrovas. Taip pat griežtėja higienos ir aplinkosaugos reikalavimai.
Įsirengę nekokybiškas pramonines betonines grindis Jūs susidursite su šiomis problemomis:

  • Dulkančios grindys- beveik visose pramonės srityse pramoninės betoninės grindys kurios dulka sukelia labai didelius nepatogumus ir nuostolius įmonei. Betono dulkės tai itin mažos, bet labai kietos mikrodalelės, kurios nusėda ant prekių pakuočių, lentynų, technologinės gamybos linijų, prasiskverbia giliai į brangios įrangos elektroniką ir ją sugadina. Dažna pakrovėjų gedimo priežastis būtent dulkės. Kietos dulkių dalelės kaupiasi brangos technologinės įrangos mechanizmuose ir gadina juos.
  • Nelygios grindys- turi didelę neigiamą įtaką logistikos sandėliuose. Daugiapakopiai stelažai siekiantys 9 - 12 metrų aukščio reikalauja tikslaus keltuvo operatoriaus darbo, norint pakelti prekes į aukščiausias lentynas. Nelygios grindys trukdo tai atlikti greitai ir tiksliai. Todėl krinta darbų našumas. Jei grindys nelygios ties deformacinėmis siūlėmis, važiuojant per jas pakrovėjams gadinasi jų važiuoklė, dėvisi labai brangūs ratukai, nuo dinaminės apkrovos stringa elektronika.
  • Besilupančios grindys- tai dažnas pramoninių betoninių grindų brokas. Jis atsiranda viršutiniam sukietintam betoninių grindų sluoksniui atšokant nuo pagrindo. Tai atsitinka betoninių grindų įrengimo metu nesilaikant technologiniam procesui būtinų reikalavimų. Nusilupęs sukietintojo sluoksnis sukelia labai daug problemų, nes toje vietoje grindys itin stipriai dulka, yra nelygios, šiurkščios, kaupiasi purvas, neestetiškai atrodo ir pan.
  • Trupančios grindų siūlės- tai viena iš pagrindinių problemų betoninėse pramoninėse grindys kuriose yra išpjaustytos deformacinės siūlės. Šių siūlių kraštai esant blogam betono receptui ilgainiui užsiriečia. Plokštės susilpnintos deformacinėmis siūlėmis pradeda judėti, siūlės trupėti. Dėl to genda pakrovėjai, didėja triukšmas, kenčia darbo našumas. Į siūles patenka purvas, dulkės, grindys sunkiau valomos.
  • Grindų plokščių judėjimas- jis atsiranda ties deformacinėmis pjaustomomis siūlėmis džiuvimo proceso metu užsirietus jų kraštams ir susilpnėjus armavimui. Ši problema yra pagrindinė tipografinių įmonių broko priežastis. Spausdinimo mašinoms stovint ant skirtingų plokščių net ir menka jų vibracija atsiliepia spausdinimo kokybei.

Turite bet kokių problemų su grindimis? Parašykit mums.

UAB "Gamifa"

Vilnius, LT-08221

Tel.: +370 650 47071

El.paštas: grindys@gamifa.lt  

Susisiekti su mumis

GMF flooring
Adresas: Vilnius
Telefonas: +370 650 47017
El.paštas: grindys@gamifa.lt 
Visos teisės saugomos (C) UAB "Gamifa"
Sprendimas: e-svetaines.lt